Valerio Yatak

Valerio Yatak

Deliksiz uykuya merhaba…

Uyku süresince de omurganın doğal ‘S’ duruşunun yani postürün korunması ve desteklenmesi gerekir. Dayanıklı ve bir o kadar da beklenen ortopedik desteği sunan Bevel Coil yay sistemi ile geliştirilmiş Valerio yatak ile deliksiz uykulara merhaba…

  • Silikon elyaf dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu arttırılarak; nem ve ısı dengesi sağlanır.
  • Vatka; yay üzerinde konumlandırılarak yatağa uzanmayı destekler ve dolgu malzemelerinin uzun süre özelliklerini kaybetmemelerini sağlayan koruyucu bir kalkan niteliğindedir.
  • Bevel Coil Yay Sistemi; metrekareye düşen yay sayısı en yüksek olan klasik yay sistemlerinden biridir. Isıl işlem ile şekillendirilmiştir ve uzun yıllar formunu koruyarak uzun yıllar ihtiyaç duyulan desteği sağlar.
  • Çift taraflı kullanım imkanı; tavsiye edilen rotasyon metodu ile her iki tarafında da alışılmış konfor.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.226 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon