Regency Yatak

Regency Yatak

Kat ve kat ayrıcalıklı bir uyku deneyimi…

İpek dolgulu kalın pedi ile ekstra konfor sunar. İpeksi bir görünme sahip saten kumaşı pürüzsüz bir dokunuş sağlar. Çift yay sistemi, Bevel Coil ve Five Zone Pocket Spring System’i ile geliştirilmiş Regency yatak, ihtişamlı görüntüsü ve üstün nitelikleriyle uykunuz için ayrıcalıkların kapısını aralar.

  • İpek dolgu, fiziksel özelliği ile nem dengesini sağlayarak uyku süresinde ısı yönetimini gerçekleştirir. Doğal yapısı yumuşak bir dokunuş ortamı sunar.
  • Çift yay sistemi; Bevel Coil ve Pocket Spring System’in tüm avantajlarıyla birlikte, ekstra yaylanma konforu ve Five Zone özelliği kazandırılmış Pocket Spring System omurganın her bölümüne özel destek imkanı sunar.
  • Euro Ped, alışagelmiş pedlere nazaran yüzey konforunu arttırmak için daha kalındır ve kübik formu ile daha geniş uyku yüzeyi sunar.
  • Saten kumaş, ipeksi bir görünüme sahiptir ve pürüssüz bir dokunuş sağlamanın yanı sıra hava geçirgenliğini destekler. Bakteri, küf, toz akarı vb. oluşumunu engelleryerek hijyenik bir ortam sunar.
  • Gösterişli görünümü sadece uyku süresince bedeninize değil aynı zamanda görsel duyularınızada hitap eder.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.063 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon