Poseidon Yatak

Poseidon Yatak

Klimatik etkili Jel-Visco ve omurganın her bir noktasının kusursuz desteklendiği uykunun iyileştirici gücü…

Five Zone Pocket Spring System ile ihtiyaç duyulan omurganın her bir noktasına özel kusursuz destek sunmanın yanı sıra Jel-Visko konforu kan basıncını destekler. Klimatik etkili Jel-Visco ısı dengesini korumanın yanı sıra hava sirkülasyonunu destekler yapıdadır ve üstüm yönetimi sağlar. Böylelikle bakteri, küf vb. oluşumunu engeller hipoalerjenik bir ortam sunar.

  • Jel-Visco; visco materyalinin içerisinde binlerce jel hücre konumlandırılarak oluşturulmuştur. Nem ve ısı dengesini korumakta etkin olmanın yanı sıra visco yatağınıza klimatik bir yapı kazandırır.
  • Üstün nem yönetimi; yatağınızın hava almasını ve toz akarı, bakteri, küf vb. oluşumunu engeller.
  • Zone Teknolojisi; tel kalınlıkları farklı yayların aritmetik dizilimi ile geliştirilmiştir ve yay sistemine kazandırılmış ekstra bir özelliktir. Vücud boşluklarının yoğun olduğu bölümlerde daha çok destek sağlar.
  • Pocket Spring System; herbiri tek tek paketler içine yerleştirilmiştir ve birbirlerinden bağımsız hareket edebilir. Böylece farklı vücud tiplerine uyum sağlar. Vücudun ihtiyaç duyduğu farklı ortopedik desteği sunar.
  • Kılıf; 30º, ağartıcı kullanılmadan ve kurutma yapılmadan yıkanabilir, hijyenik bir ortam sunar.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.099 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon