Perle Yatak

Perle Yatak

Düşlediğiniz uyku için naturel bir çözüm…

Five Zone özellikli Pocket Spring System teknolojili Perle yatak, düşlediğiniz uyku için Pamuk ve Yün katmanları yumuşak tuşeye sahip örme kumaş ile birlikte sunuyor. Bir yüzeyinde Pamuk ferahlığı ile sıcak yaz günlerinde; diğer yüzeyinde Yün sıcaklığı ile soğuk kış gecelerinde doğal iklimlendirme ortamı sağlar. Böylelikle doğal dolgularla elde edilen çözümde bir o kadar naturel…

  • Doğal dolgu pamuk nem dengeliyici niteliğinde olup sıcak yaz günlerinde, doğal yün ise soğuk kış günlerinde ısı koruyucu özelliğiyle kesintisiz bir uyku sunar.
  • Latex sünger; doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilir. Hava sirkülasyonunu destekleyen yapısı sayesinde yatağınızı iklimlendirir. Uyku süresince ideal sıcaklığı sağlar.
  • Kapitone; pamuk/yün dolgusunun yanı sıra Hyper ile zenginleştirilmiştir. Hyper dolgu; yapısal niteliği doğrultusunda uyku süresinde vücudunuzda mesaj hissi uyandırır.
  • Tuşesi yumuşak örme kumaş; hava akımını destekler, nem ve küf oluşumunu engeller, pürüssüz bir dokunuş sunar. Hipoalerjenik yapıya sahiptir.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.153 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon