Omega Yatak

Omega Yatak

Yeni güne dinlendirici bir uyku ile başlangıç…

Uzun yıllar formunu koruyan Bevel Coil  yay sistemi ile tasarlanmış Omega yatak, uyku süresince ihtiyaç duyulan ortopedik yapıyı oluşturur. Yüksek yoğunlukta esnek kenar bariyer sayesinde geniş uyku alanı sunar.

  • Bevel Coil Yay Sistemi; metrekareye düşen yay sayısı en yüksek olan klasik yay sistemlerinden biridir. Isıl işlem ile şekillendirilmiştir ve uzun yıllar formunu koruyarak uzun yıllar ihtiyaç duyulan desteği sağlar.
  • Hyper dolgu; yapısal niteliği doğrultusunda uyku süresinde vücudunuzda mesaj hissi uyandırır.
  • Silikon elyaf dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu ve uyku konforu arttırılarak; nem ve ısı dengesi sağlanır.
  • Vatka; yay üzerinde konumlandırılarak yatağa uzanmayı destekler ve dolgu malzemelerinin uzun süre özelliklerini kaybetmemelerini sağlayan koruyucu bir kalkan niteliğindedir.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.224 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon