Newyork Yatak

Newyork Yatak

Uyku sonrası yeniden doğmuş gibi uyanmak…

Five Zone özellikli Pocket Spring System teknolojili New York yatak, farklı vücut tiplerine sahip kullanıcıları için ihtiyaç duyulan ideal ortopedik desteği vaad eder. Hyper dolgusu ile gece boyunca masaj hissi sağlar, yumuşak tuşeye sahip örme kumaş pürüssüz bir dokunuş sağlar.

  • Tuşesi yumuşak örme kumaş; hava akımını destekler, nem ve küf oluşumunu engeller, pürüssüz bir dokunuş sunar. Hipoalerjenik yapıya sahiptir.
  • Pocket Spring System; herbiri tek tek paketler içine yerleştirilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket edebilme kabiliyetine sahip dizilimdir. Böylece farklı vücud tiplerine uyum sağlar. Vücudun her bölümü için ihtiyaç duyulan farklı ortopedik desteği sunar.
  • Zone Teknolojisi; tel kalınlıkları farklı yayların aritmetik dizilimi ile geliştirilmiştir ve yay sistemine kazandırılmış ekstra bir özelliktir. Vücud boşluklarının yoğun olduğu bölümlerde daha çok destek sağlar.
  • Daha yoğun elyaf ve Hyper dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu arttırılmıştır.
  • Çift taraflı kullanım imkanı; tavsiye edilen rotasyon metodu ile her iki tarafında da alışılmış konfor.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.250 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon