Misonni Yatak

Misonni Yatak

Uzay teknolojisinin eşsiz konforu…

Isı ve vücud ağırlığına göre form kazanan uzak teknolojisinin ürünü Visco ve Jel-Visco katmanlarından oluşan Misonni yatak eşsiz bir konfor vaad ediyor. Yıkanabilir kılıf örme kumaş; nem, küf, bakteri, toz akarı oluşumunu engeller. Uyku süresince oluşan nem ve ısı kaynaklı ihtiyaç duyulan hava akımını destekler.

  • Jel-Visco; visco materyalinin içerisinde binlerce jel hücre konumlandırılarak oluşturulmuştur. Nem ve ısı dengesini korumakta etkin olmanın yanı sıra visco yatağınıza klimatik bir yapı kazandırır.
  • Visco sünger; uzay teknolojisi ile geliştirilmiş, ısı ve vücud ağırlığına bağlı olarak form kazanır. Böylece bedenin ideal duruşunu destekler ve basınç azaltıcı özelliğiyle kan akışını destekler yapıdadır.
  • Örme kumaş; nem, küf, bakteri, toz akarı oluşumunu engeller. Uyku süresince oluşan nem ve ısı kaynaklı ihtiyaç duyulan hava akımını destekler.
  • Kılıf; 30º, ağartıcı kullanılmadan ve kurutma yapılmadan yıkanabilir, hijyenik bir ortam sunar.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.084 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon