Luciana Yatak

Luciana Yatak

İhtişamıyla doğan hayranlık, huzur dolu bir uyku sonrası doğan tutku…

Elyaf yumuşaklığında nefes alabilen ve pürüssüz dokulu desenli örme kumaş ile el işçiliği ile poponlanarak kapitonelenmiş Luciana yatak görünümüyle ihtişam yaratıyor. Omurganın her bir detayını tek tek destekleyen Five Zone Pocket Spring System, doğal dolgu pamuk konforu ve dolgun pedi ile her uyku sonrası Luciana’nın tutkunu olabilirsiniz.

  • Desenli örme kumaş; şık görünümünün yanı sıra, elyaf yumuşaklığında nefes alabilen pürüzsüz bir dokunuşa sahiptir. Hava geçirgenliği sayesinde nem ve küf oluşumunu engeller, bakteri ve toz akarlarının barınmasını önleyicidir.
  • Dolgun pedi, vücud boşluklarını kusursuz destekler ve oluşan bu yumuşak yüzey uyku keyfini arttırır.
  • Pamuk, nem dengeliyici niteliğindedir, lifleri arasında bulunan hava kanalları ile yatağınızın nefes almasında katkı sağlar.
  • Zone Teknolojisi; tel kalınlıkları farklı yayların aritmetik dizilimi ile geliştirilmiştir ve yay sistemine kazandırılmış ekstra bir özelliktir. Vücud boşluklarının yoğun olduğu bölümlerde daha çok destek sağlar.
  • Pocket Spring System; herbiri tek tek paketler içine yerleştirilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket edebilme kabiliyetine sahip dizilimdir. Böylece farklı vücud tiplerine uyum sağlar. Vücudun her bölümü için ihtiyaç duyulan farklı ortopedik desteği sunar.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.027 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon