Glamour Yatak

Glamour Yatak

Büyüleyici uyku kültürü…

Continius 700 Spring System ile geliştirilmiş Glamour yatak, uyku kültürüne farklı bir bakış açısı katıyor. Kesintisiz tel ile örülmüş yay sistemi eşsiz bir yaylanma etkisi yaratmanın yanı sıra, uyku esnasında duyulan desteği sağlar. Çift taraflı kullanım imkanına sahip ve tuşesi yumuşak örme kumaş ile hava akımını destekler, nem ve küf oluşumunu engeller, pürüssüz bir dokunuş sunar.

  • Continius 700 Spring System; tek bir telin kesintiye uğramaksızın geliştirilmiş yay sistemidir. Bu özellik ile sistem uzun yıllar formunu korur. Tek bir bütünden oluşması aynı zamanda vücud ağırlığının yatak yüzeyine eşit dağılımına imkan sağlarken, kesintisiz yaylanma etkisindedir ve ihtiyaç duyulan ortopedik desteği sunar. Bilinen yay sistemleri arasında metrekare üzerinde en çok yay adeti olan yay sistemidir.
  • Hyper dolgu; yapısal niteliği doğrultusunda uyku süresinde vücudunuzda mesaj hissi uyandırır.
  • Silikon elyaf dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu ; nem ve ısı dengesi sağlanır.
  • Tuşesi yumuşak örme kumaş; hava akımını destekler, nem ve küf oluşumunu engeller, pürüssüz bir dokunuş sunar. Hipoalerjenik yapıya sahiptir.
  • Tavsiye edilen rotasyon metodu ile yatağınızın ömrünü uzatmanın yanı sıra çift etkili (yazlık/kışlık) olarak kullanabilirsiniz.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.038 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon