Excellent Yatak

Excellent Yatak

İklimlendirmiş uyku keyfi…

Doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilen Latex katmanı ile uyku süresince ideal sıcaklığı dengeler ve yatağınızın hava sirkülasyonunda etkendir. Uzun yıllar formunu koruyan Bevel Coil yay sistemi ile tasarlanmış Excellent yatak, uyku süresince ihtiyaç duyulan ortopedik yapıyı oluşturur. Dolgun pedi vücud boşluklarını kusursuz doldurur ve yatağa uyumunuzu kusursuz kıla, ekstra yaylanma hissi ile uyku keyfinizi arttırır.

  • Latex sünger; doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilir. Hava sirkülasyonunu destekleyen yapısı sayesinde yatağınızı iklimlendirir. Uyku süresince ideal sıcaklığı sağlar. Daha yoğun çift kat elyaf, Hyper ve yumuşak sünger dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu arttırılmıştır.
  • Ped, vücud boşluklarını kusursuz destekler ve oluşan bu yumuşak yüzey uyku keyfini arttırır.
  • Bevel Coil Yay Sistemi; metrekareye düşen yay sayısı en yüksek olan klasik yay sistemlerinden biridir. Isıl işlem ile şekillendirilmiştir ve uzun yıllar formunu koruyarak uzun yıllar ihtiyaç duyulan desteği sağlar.
  • Tuşesi yumuşak örme kumaş; hava akımını destekler, nem ve küf oluşumunu engeller, pürüssüz bir dokunuş sunar. Hipoalerjenik yapıya sahiptir.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.121 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon