Equinox Yatak

Equinox Yatak

Uykusu için mucizeleri hayal edenlere…

Dayanıklı ve bir o kadar da beklenen ortopedik desteği sunan Bevel Coil yay sistemi, çift taraflı çift kat hyper dolgu malzemesi ve silikon elyaf ile kapitone edilmiş pedli yatak Equinox, uykunuz için mucizevi konfor sunuyor.

  • Bevel Coil Yay Sistemi; metrekareye düşen yay sayısı en yüksek olan klasik yay sistemlerinden biridir. Isıl işlem ile şekillendirilmiştir ve uzun yıllar formunu koruyarak uzun yıllar ihtiyaç duyulan desteği sağlar
  • Tuşesi yumuşak örme kumaş; hava akımını destekler, nem ve küf oluşumunu engeller, pürüssüz bir dokunuş sunar. Hipoalerjenik yapıya sahiptir.
  • Çift taraflı ped, vücud boşluklarını kusursuz destekler ve oluşan bu yumuşak yüzey uyku keyfini arttırır
  • Çift kat hyper dolgu malzemesi ve elyaf dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu ve uyku keyfi arttırılarak; nem ve ısı dengesi sağlanır.
  • Hyper dolgu; yapısal niteliği doğrultusunda uyku süresinde vücudunuzda mesaj hissi uyandırır.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.192 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon