Countes Yatak

Countes Yatak

Doğal olarak benzersiz bir uyku deneyimi…

Dayanıklı ve bir o kadar da beklenen ortopedik desteği sunan Bevel Coil yay sistemi ile geliştirilmiş Countess yatak, düşlediğiniz uyku için Pamuk ve Yün katmanları ile zenginleştirilmiştir. Bir yüzeyinde Pamuk ferahlığı ile sıcak yaz günlerinde; diğer yüzeyinde Yün sıcaklığı ile soğuk kış gecelerinde doğal iklimlendirme ortamı sağlar. Pamuk/yün dolgusunun yanı sıra çift kat Hyper ile uyku süresinde vücudunuzda mesaj hissi uyandırır.

  • Doğal dolgu pamuk nem dengeliyici niteliğinde olup sıcak yaz günlerinde, doğal yün ise soğuk kış günlerinde ısı koruyucu özelliğiyle kesintisiz bir uyku sunar.
  • Bevel Coil Yay Sistemi; metrekareye düşen yay sayısı en yüksek olan klasik yay sistemlerinden biridir. Isıl işlem ile şekillendirilmiştir ve uzun yıllar formunu koruyarak uzun yıllar ihtiyaç duyulan desteği sağlar.
  • Tavsiye edilen rotasyon metodu ile yatağınızın ömrünü uzatmanın yanı sıra çift etkili (yazlık/kışlık) olarak kullanabilirsiniz.
  • Kapitone; pamuk/yün dolgusunun yanı sıra Hyper ile zenginleştirilmiştir. Hyper dolgu; yapısal niteliği doğrultusunda uyku süresinde vücudunuzda mesaj hissi uyandırır.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
885 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon