Cambridge Yatak

Cambridge Yatak

Nostaljik ve bir o kadar naturel…

Five Zone özellikli Pocket Spring System teknolojili Cambridge yatak, extra yaylanma ve konfor etkisinde Midi Pocket Spring katmanlar ile tasarlanmıştır. Pamuk dolgu ile naturel ve el işçiliği ile bir o kadar nostaljik rahatlık sunar.

  • Pocket Spring System; herbiri tek tek paketler içine yerleştirilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket edebilme kabiliyetine sahip dizilimdir. Böylece farklı vücud tiplerine uyum sağlar. Vücudun her bölümü için ihtiyaç duyulan farklı ortopedik desteği sunar.
  • Zone Teknolojisi; tel kalınlıkları farklı yayların aritmetik dizilimi ile geliştirilmiştir ve yay sistemine kazandırılmış ekstra bir özelliktir. Vücud boşluklarının yoğun olduğu bölümlerde daha çok destek sağlar.
  • Pamuk, nem dengeliyici niteliğindedir, lifleri arasında bulunan hava kanalları ile yatağınızın nefes almasında katkı sağlar.
  • Midi Pocket Spring; 5cm yüksekliğindeki pocket yaylar ekstra yaylanma ve konfor etkisinde ve vücud anatomisinin ihityacı olan anatomik desteği sunar.
  • Vatka; yay katmanları arasında konumlandırılarak yatağa uzanmayı destekler ve dolgu malzemelerinin uzun süre özelliklerini kaybetmemelerini sağlayan koruyucu bir kalkan niteliğindedir.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
953 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon