California Yatak

California Yatak

Yatağınıza şöyle bir uzanın,
bulutların üzerindeymiş gibi hissedeceksiniz…

Dayanıklı ve bir o kadar da beklenen ortopedik desteği sunan Bevel Coil yay sistemi alışagelmişin dışında yüksekliği 16cm, çift kat hyper dolgu malzemesi ve silikon elyaf ile kapitone edilmiş pedli yatak California, bulutların üzerindeymiş gibi bir uyku deneyimi sunuyor.

  • Ped, vücud boşluklarını kusursuz destekler ve oluşan bu yumuşak yüzey uyku keyfini arttırır.
  • Çift kat hyper dolgu malzemesi ve elyaf dolgulu kapitonesi ile yüzey konforu ve uyku keyfi arttırılarak; nem ve ısı dengesi sağlanır.
  • Bevel Coil H.16cm Yay Sistemi; metrekareye düşen yay sayısı en yüksek olan klasik yay sistemlerinden biridir. Isıl işlem ile şekillendirilmiştir ve uzun yıllar formunu koruyarak uzun yıllar ihtiyaç duyulan desteği sağlar.
  • Daha yüksek formda yüksekliği 16cm olması dolayısıyla ekstra yaylanma hissi ve ekstra destek suna

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.266 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon