Avenue Yatak

Avenue Yatak

Hayranlık uyandıran daha iyi uyku için…

Omurganın her bir boşluğuna özel destek sağlayan Pocket Spring System alışagelmişin dışında daha yüksek, Avenue’de yay yüksekliği 20cm ve böylece yaylanma konforu da çok daha fazla. Tay tüyü’nün eşsiz hava akımını destekleyici özelliği ve doğal ipek dolgu kapitonelenmiş üst yüzey konforu ise hem naturel hem hijyenik bir ortam sunuyor.

  • Pocket Spring System 20cm; herbiri tek tek paketler içine yerleştirilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket edebilme kabiliyetine sahip dizilimdir. Böylece farklı vücud tiplerine uyum sağlar. Vücudun her bölümü için ihtiyaç duyulan farklı ortopedik desteği sunar, anatomik desteği sağlar.
  • İpek dolgu, fiziksel özelliği ile nem dengesini sağlayarak uyku süresinde ısı yönetimini gerçekleştirir. Doğal yapısı yumuşak bir dokunuş ortamı sunar.
  • Latex sünger; doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilir. Hava sirkülasyonunu destekleyen yapısı sayesinde yatağınızı iklimlendirir. Uyku süresince ideal sıcaklığı sağlar.
  • Tay Tüyü doğal dolgu materyali yatağınızın hava sirkülasyonunu eşsiz bir biçimde destekler. Tay tüyünün karakteristik ayrıcalığıyla hava kanalları oluşur ve böylelikle sirküle olan hava uyku süresince ihtiyaç duyulan nem yönetimini düzenler..

 

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.096 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon