Astoria Yatak

Astoria Yatak

Huzur dolu kaliteli bir uyku deneyimi…

Five Zone Pocket Spring System ile arzulanan anatomik desteği ve ekstra vatka katmanlarıyla yatağını daha sert tercih edenler için Astoria yatak eşsiz bir deneyim vaad ediyor. Çift taraflı kullanım imkanının yanı sıra, kumaşı hipoalerjiniktir ve kapitonesinde elyaf dolgusunun yanı sıra Hyper dolgusu ile masaj etkisinde huzur dolu bir uyku deneyimi sunar.

  • Ekstra vatka katman; yatağınızın dayanıklılığını arttırmanın yanı sıra daha sert yatakları tercih edenler için kusursuzdur. Vücud ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtarak kan dolaşımını destekler, eklemler üzerindeki basıncı indirger.
  • Zone Teknolojisi; tel kalınlıkları farklı yayların aritmetik dizilimiyle geliştirilmiştir, yay sistemine kazandırılmış ekstra bir özelliktir. Vücud boşluklarının yoğun olduğu bölümlerde daha çok destek sağlar.
  • Pocket Spring System; herbiri tek tek paketler içine yerleştirilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket edebilen dizilimdir. Böylece farklı vücud tiplerine uyum sağlar. Vücudun her bölümü için ihtiyaç duyulan farklı ortopedik desteği sunar.
  • Kapitone; elyaf dolgusunun yanı sıra Hyper dolgu ile zenginleştirilmiştir. Bakteri, toz akarı, küf vb. oluşumunu engelleyici ve hava akımını destekleyici hipoalerjenik kumaş ile hijyenik bir uyku yüzeyi sunar.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

13 Mayıs 2017
1.203 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon