Ambassador Yatak

Ambassador Yatak

Kraliyet görkeminde bir uyku keyfi…

İpeksi kumaşı, ile kraliyet yataklarını aratmayacak bir görkeme sahip Ambassador yatak; Visco, Lateks ve Jel-Visco’nun üstün özelliklerini uykusunda şımartılmayı hayal edenlere eşsiz bir uyku keyfi vaad ediyor. Üstelik omurganızın ihtiyacı anatomik destek için de Pocket Spring System H:20 cm özellikli ve üst kapitonesindeki doğal ipek dolgu ile naturel bir uyku yüzeyi sunuyor.

  • İpek dolgu, fiziksel özelliği ile nem dengesini sağlayarak uyku süresinde ısı yönetimini gerçekleştirir. Doğal yapısı yumuşak bir dokunuş ortamı sunar.
  • Visco sünger; uzay teknolojisi ile geliştirilmiş, ısı ve vücud ağırlığına bağlı olarak form kazanır. Böylece bedenin ideal duruşunu destekler ve basınç azaltıcı özelliğiyle kan akışını destekler yapıdadır.
  • Jel-Visco; visco materyalinin içerisinde binlerce jel hücre konumlandırılarak oluşturulmuştur. Nem ve ısı dengesini korumakta etkin olmanın yanı sıra visco yatağınıza klimatik bir yapı kazandırır.
  • Latex sünger; doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilir. Hava sirkülasyonunu destekleyen yapısı sayesinde yatağınızı iklimlendirir. Uyku süresince ideal sıcaklığı sağlar.
  • Kapitone; doğal ipek dolgusunun yanı sıra yoğun elyaf ve Hyper dolgu ile zenginleştirilmiştir. Bakteri, toz akarı, küf vb. oluşumunu engelleyici ve hava akımını destekleyici hipoalerjenik saten görünümlü ipeksi örme kumaş ile hijyenik bir uyku yüzeyi sunar.

YATAK

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında kaliteli bir uyku düzeni gelir. Kullanışlı ve şık yatak odası takımları kadar kullandığınız yatak da, kaliteli bir uykunun en büyük belirleyicilerindendir. Firmamız, farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik yatak tasarımları ile Mersin’de hizmet vermektedir.

Uyku düzeniniz bozuksa, sık sık uyanıyor, geçmeyen bel ve sırt ağrılarından şikayet ediyorsanız, yatağınızın doğru bir tercih olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sağlığınız için bu nedenle yatağınızı değiştirmeli ve size en uygun olacak modeli tercih etmelisiniz.

Mersin Yenişehir ve Akbelen şubeleri ile hizmet veren Forev Mobilya, güçlü tasarımların yanı sıra konforun da değişmez adresidir. Bu kaliteden yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

 

 

13 Mayıs 2017
1.360 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon